LogoBonusButonAçıklama

365 TL

BONUS

Giriş Yap365 TL Yatır 730 TL Oyna! + 20 TL FreeBet

Limitsiz TL

BONUS

Giriş YapTüm Yatırımlara %20 Çevrim Şartsız Bonus

350 TL

BONUS

Giriş Yap%100 Hoş Geldin Bonusu + 30 TL FreeBet

Tipobet Para Yatırma Limitleri

Açtığınız tipobet hesapları üzerinden bahis yapmak ve meydana getirdiğiniz tipobet hesapları üzerinden oyun oynamak istiyor iseniz, gerçek para ile hizmet veren site anlayışının geçerli olması nedeniyle, para yatırma işlemini bu hesaplara, açılan hesaplara para yatırma işlemini yapmalısınız. Site bu konuda sizlere farklı seçenekleri ve uygun işlem süreleri ile limitleri hazırlamış durumda bulunmaktadır. Tipobet para yatırma limitleri yönünde bir inceleme yaptığınızda, kullanmayı düşündüğünüz sistem ile birleştirilmiş uygun limitlerin geçerli olduğunu göreceksiniz ve bu limitler aşağıda belirlenmiş yani bilgi sahibi olmanız sağlanmıştır.

Tipobet Para Yatırma Seçenekleri Ve Limitleri

Yukarıda da anlatıldığı gibi, önce kullanabileceğiniz seçenekler hakkında bilgi sahibi olmanız, sonra o seçeneklerin karşılığında belirlenmiş risklere göre işlem yapmanız gerekecektir. Tipobet para yatırma seçenekleri ve limitleri şu şekilde belirlenmiştir. Banka havalesi yöntemi ile en az 100 Türk Lirası, en fazla 10.000 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılabilir. Cepbank sistemi ile en az 100 Türk Lirası, en fazla 1.000 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılabilir.

Kredi kartı sistemi ile en az 100 Türk Lirası, en fazla 1.000 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılabilir. Ecopayz yöntemi ile en az 50 Türk Lirası, en fazla 1.000 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılabilir. Bu limitlerin altında vereceğiniz talimatlar ile birlikte, bu limitlerin üstünde vereceğiniz talimatlar sitenin, tipobet sitesinin finansal departmanı tarafından kabul edilmeyecektir. Para yatırma talep formuna burada yazılmış miktarları girmeye dikkat etmeniz tavsiye edilecektir.

Tipobet Para Yatırma Limitleri Kimler İçin Geçerli?

Tipobet sitesine baktığınızda, üyeler arasında herhangi bir ayrım yapılmadığını, kullanıcıların standart bir şekilde karşılandığını göreceksiniz. Bu yüzden tipobet para yatırma limitleri kimler için geçerli? Sorusunda bütün tipobet üyelik işlemini yapmış şahıslar bulunmaktadır. Herhangi bir ayrım yoktur. Eşit hizmet anlayışı birebir geçerli durumda bulunmaktadır.

Tipobet Para Yatırma Limitleri Hangi Bankalar İçin Geçerli?

Tipobet sitesi Türkiye piyasasında faaliyette bulunan, yaygın olarak kullanılan bankaları tercih etmiştir. Tipobet para yatırma limitleri hangi bankalar için geçerli? EFT ya da havale sisteminin kullanılması önemli değildir. Halkbank, Ziraat Bankası ya da Finansbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası ya da Akbank, İş Bankası veya TEB ile işlem yapmanız veya burada yazılan bankaların dışında bir banka ile işlem yapmanız önemli değildir. Aynı limitleri kullanmanız gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir