LogoBonusButonAçıklama

365 TL

BONUS

Giriş Yap365 TL Yatır 730 TL Oyna! + 20 TL FreeBet

Limitsiz TL

BONUS

Giriş YapTüm Yatırımlara %20 Çevrim Şartsız Bonus

350 TL

BONUS

Giriş Yap%100 Hoş Geldin Bonusu + 30 TL FreeBet

Tipobet Para Yatırma Çeşitleri

Tipobet sitesini kullanmak istiyor iseniz, bu sitede para kazanma şansını elde etmeyi düşünüyor iseniz, meydana getirdiğiniz, oluşturduğunuz tipobet hesaplarınıza para yatırmanız gerekecektir. Gerçek para ile kullanılan, sizlere para kazanma şansı sunan bir siteden bahsedildiğini unutmamalısınız. Tipobet para yatırma çeşitleri açısından sizlerin sahibi olduğu sistemlere göre hareket etmektedir ve beklentileri doğrultusunda güncellemelerin yapıldığı ve farklı para yatırma seçenekleri ile kullanıcılara hizmet verildiği görülmektedir.

Tipobet Para Yatırma Yöntemleri

Havale ile para yatırma, cepbank ile para yatırma, ecopayz ile para yatırma, neteller ile para yatırma, paysafe card  ile para yatırma, tipobet para yatırma yöntemleri olarak belirlenmiştir. Bu yöntemlerin herhangi bir tanesi ile yapacağınız yatırım işlemleri karşılığında, sizlerden alınacak herhangi bir komisyon olmadığını bilmelisiniz.

Tipobet Para Yatırma Miktarları

Hesaplara para transfer etmek aşamasında dikkat etmeniz gereken detayların arasında, tipobet para yatırma miktarları anlayışı da bulunmaktadır. Bahsedilen miktarların altında transfer işlemini gerçekleştirmeniz, göndermeye çalıştığınız paranın hesabınıza geçmemesi, yatırılmaması ya da yansıtılmaması anlamına gelecektir. Havale ile en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemini yapmanız mümkündür. Cepbank ile en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemini yapmanız mümkündür. Ecopayz ile en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemini yapmanız mümkündür.

Tipobet Yatırılan Paradan Kesinti Yapıyor mu?

Tipobet yatırılan paradan kesinti yapıyor mu? Site genel kurallar içerisinde, para yatırma kuralları bölümünde, net bir madde ile kullanıcıları karşılamıştır. Yatırım işlemlerinde hiçbir komisyon alınmamaktadır şeklinde net bir ifadenin kullanıldığı görülmektedir. İster cepbank, ister havale, ister ecopayz, ister neteller hangi sistemi tercih etmiş olur iseniz olun, karşılığında herhangi bir komisyon anlayışı ile karşılaşmayacaksınız.

Gönderdiğiniz paranın tamamı ile bahis yapabilir, oyun oynayabilirsiniz. Herhangi bir sistem ile para gönderdiğinizde, çıkan para ve tipobet sitesinde görünen para arasında fark bulunuyor ise, ilgili bankalardan, ilgili sanal cüzdan sistemlerinden sorgulama yapmalısınız. Gerçekleşmiş bu kesintinin tipobet sitesi, tipobet sitesinin finansal departmanı ile herhangi bir ilgisi yoktur. Özellikle bazı kullanıcıların gündeme getirdiği havale ile yatırılan paradan kesinti yapılıyor şeklindeki ifadeler gerçek dışıdır. Havale ile yatırdığınız paradan kesinti yapılmış ise, bunun sorumlusu çalıştığınız bankalar olacaktır. Bankalardan sorgulama yaptığınızda, gönderdiğiniz para içerisinden kesinti yapılmış olduğunu tespit edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir