LogoBonusButonAçıklama

365 TL

BONUS

Giriş Yap365 TL Yatır 730 TL Oyna! + 20 TL FreeBet

Limitsiz TL

BONUS

Giriş YapTüm Yatırımlara %20 Çevrim Şartsız Bonus

350 TL

BONUS

Giriş Yap%100 Hoş Geldin Bonusu + 30 TL FreeBet

Tipobet 3D Slot Discount Bonusu

Tipobet sitesinin eğlenceli, kaliteli, heyecanlı ve para kazanma şansı dağıtan 3D slot oyun seçeneklerinde yer aldığınızda, 3D slot oyun seçeneklerinde kayıp yaşadığınızda, alacağınız bir promosyon seçeneği bulunmaktadır. Bu promosyon tipobet 3D slot discount bonusu olarak tanımlanmıştır. Yalnızca 3D slot oyunlarında, gün içerisinde yaşanan kayıplar ile birlikte alınacak bir promosyon seçeneği olduğu görülmektedir.

Tipobet 3D Slot Discount Bonusu Nasıl Alınır?

Bu promosyon, tipobet sitesi içeriğinde bulunan oyun seçeneklerinden sadece 3D slot oyun grubunu kapsamaktadır. Gün içerisinde hesaplarınıza en düşük 100 Türk Lirası yatırım yapmalısınız. Yatırdığınız parayı casino pro bölümüne göndermelisiniz ve 3D slot oyun seçenekleri ile kullanıp, tamamını kaybetmelisiniz. Yatırdığınız minimum miktardaki paranın tamamını kaybettiğiniz andan itibaren, gün sonu canlı destek ile görüşürsünüz ve promosyonu müşteri hizmetlerinden talep ederek, hesabınıza geçirirsiniz. Alınış şekli prensibi bu şekilde belirlenmiştir.

Tipobet 3D Slot Discount Bonusu Nasıl Kullanılır?

Tipobet 3D slot discount bonusu yaşanan parasal değerdeki kayıp miktarına bağlı olarak verilmektedir. Elbette 100 Türk Lirasının altında kayıp yaşanması halinde, bu promosyonu alma hakkı bulunmamaktadır. Sitenin 3D slot oyunlarında yaşadığınız kayıp miktarı 100 Türk Lirası ile 2.000 Türk Lirası arasında bulunur ise, %10 oranında promosyon alırsınız. Sitenin 3D slot bölümünde yaşadığınız kayıp miktarı 2.000 Türk Lirasının üzerinde bulunur ise, %15 oranında promosyon alırsınız. Bu promosyon için belirlenmiş çevrim şartı olmadığı görülmektedir. Nakit olarak çekilmesi mümkündür.

Promosyonu kullanır ve para kazanma şansını elde eder iseniz, kazanacağınız paranın maksimum sınırı, promosyon miktarının 30 katı olacaktır. Eğer daha yüksek miktarda para kazanma şansını elde etmiş iseniz, 30 katı değerinin üzerindeki miktarın hesap bakiyesi üzerinden düşüleceğini bilmelisiniz. Herhangi bir alana gönderebilir, herhangi bir alanda kullanılabilir, nakit olarak çekebilir ya da kullanıp para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Her açıdan kullanışlı bir promosyon seçeneği olduğu görülmektedir. Gün içerisinde yalnızca her yatırım işlemi karşılığında bir defa bu promosyonu alma hakkı bulunmaktadır. Diğer promosyon seçeneğinin, tipobet sitesi tarafından verilen herhangi bir promosyon seçeneği ile birleştirilmesi ve kullanılması gibi bir durum söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir