LogoBonusButonAçıklama

Limitsiz TL

BONUS

Giriş YapTüm Yatırımlara %20 Çevrim Şartsız Bonus

350 TL

BONUS

Giriş Yap%100 Hoş Geldin Bonusu + 30 TL FreeBet

365 TL

BONUS

Giriş Yap365 TL Yatır 730 TL Oyna! + 20 TL FreeBet

Jojobet Para Çekme Hızı

Jojobet sitesi de birçok yabancı bahis sitesinde olduğu gibi, kullanıcı olan şahısların karşısına farklı para çekme yöntemlerini, uygun  para çekme limitleri ve hızlı para çekme seçeneklerini çıkarmıştır. Jojobet para çekme hızı konusunda incelendiğinde, tercih edilen seçeneklerin karşılığında, uygun işlem sürelerinin bulunduğu görülecektir.

Jojobet Para Çekme Yöntemleri

Ödeme süresi hakkında bilgi vermeden önce, jojobet sitesinde hangi yöntemler ile para çekme işleminin yapıldığını anlatmak gerekecektir. Burada belirtilmiş sistemlerin karşılığına denk gelen, farklı işlem süreleri bulunmaktadır. Jojobet sitesinde kazandığınız paraları, 7 gün, 24 saat boyunca alabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yoktur. Kullanabileceğiniz sistemlere baktığınızda, banka havalesi ile para çekme, neteller ile para çekme ile Tl nakit para çekme ve ecopayz  ile para çekme seçeneklerinin karşınıza çıkarıldığını görebilirsiniz. Bahsedildiği gibi hafta sonu dahil olmak üzere, 24 saat boyunca para çekme talimatı vermeniz mümkündür.

Jojobet Para Çekme Miktarları

İşlem süresine etki eden faktörler arasında, para çekme miktarına dikkat etmenizde bulunmaktadır. Bu yüzden süre konusunda açıklama yapılmadan önce, kullanabileceğiniz limitleri de bilmeniz gerekecektir. Banka havalesi ile en az 100 Türk Lirası çekebilirsiniz, neteller ile en az 100 Türk Lirası çekebilirsiniz, TL nakit ile en az 100 Türk Lirası çekebilirsiniz ve ecopayz ile en az 100 Türk Lirası çekebilirsiniz. Gün içerisinde alacağınız maksimum para miktarı 25.000 Türk Lirasıdır. Üzerinde talimat gün içerisinde veremezsiniz. Bu arada anlatılmış en düşük ve en yüksek miktarlara uygun talimat verdiğinizde aşağıda bahsedilecek sürelerde işlemin gerçekleştiğini görürsünüz.

Jojobet Para Çekme Süreleri

Jojobet para çekme hızı anlayışında, 4 sistem için de geçerli uygun işlem süresinin bulunduğu görülmektedir. Banka havalesi ile para çekme işlemi ortalama 30 dakika içerisinde tamamlanır. TL nakit ile para çekme işlemi ortalama 30 dakika içerisinde tamamlanır. Ecopayz  ile para çekme işlemi ortalama 30 dakika içerisinde tamamlanır. Neteller yöntemi ile para çekme işlemi ortalama 1 gün içerisinde tamamlanır. Kendi adınıza ait hesapları kullanıyor iseniz, en düşük, en yüksek para çekme miktarlarına dikkat eder iseniz, para çekme talep formuna doğru bilgileri eksiksiz bir şekilde yazar ve kontrol ettikten sonra, finansal departmana başvuru yapar iseniz, bu süreleri geçmeniz mümkün olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir